Napisz Zadzwoń
ARTDENT – nazwa naszego gabinetu to nie przypadek. Założyłyśmy ją we dwie – Hanna Osuch i Ewa Pieczyńska. Od początku wiedziałyśmy, że chcemy stworzyć miejsce gdzie stomatologia będzie miała wymiar sztuki połączonej z troską o zdrowie. Obie jesteśmy obdarzone wrażliwością nie tylko na obrazy, kolory, kształty i detale ale także na drugiego człowiek, jego zdrowie i relacje międzyludzkie.

Naszym ogromnym kapitałem jest zaufanie i radość pacjentów za pracę, doświadczenie i serce jakie wkładamy na co dzień w leczenie. Stomatologia jest się naszą pasją, którą rozwijamy każdego dnia. Istniejemy nieprzerwanie, w tym samym miejscu od 1999 r. Większość naszych pacjentów jest z nami od wielu, wielu lat. Leczymy już kolejne pokolenia.

Jesteśmy dumne, że gabinet udało nam się stworzyć od podstaw, bardzo dobrze wyposażyć i dać pacjentom możliwość korzystania z najnowszych osiągnięć stomatologii.

Dream Team


Naszą ogromną dumą jest nasz zespół – to nasz przysłowiowy „Dream Team” :). Każda z osób w naszym zespole jest wyjątkowa i łączy w sobie te cechy, które pozwalają leczyć naszych pacjentów z najwyższą dbałością o detale, skutecznie i na lata. Postawiliśmy na osoby doświadczone i otwarte, pełne pasji i pozytywnej energii. Nasz zespół tworzy 8 lekarzy, 8 asystentek, 2 higienistki i 2 rejestratorki.

Mówimy tym samym językiem, mamy holistyczne podejście do zdrowia i duże poczucie odpowiedzialności za naszych pacjentów. Stomatologia rozwija się w zawrotnym tempie. Naszym obowiązkiem i ambicją jest być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i metodami leczenia. Dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Uczestniczymy w kongresach, sympozjach i wykładach w Polsce i na całym świecie. Daje nam to ogromną satysfakcję. Nasi pacjenci mogą mieć pewność, że świadczymy opiekę na absolutnie najwyższym poziomie.

Technologia ma znaczenie
W swojej pracy wykorzystujemy aparaturę i sprzęt najnowszej generacji. Starannie dobieramy najlepsze rozwiązania i korzystamy ze sprzętu najlepszych producentów. Począwszy od materiałów kompozytowych stosowanych przy wypełnieniach, po materiały do wybielania zębów – korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości w tej kwestii nie ma pola do najmniejszych kompromisów.

Tomografia cyfrowa, system komputerowego znieczulania The Wand, radiowizjografia cyfrowa, mikroskopy, pozwalaja nam leczyć dokładniej, mniej inwazyjnie, zwiększają bezpieczeństwo i komfort pacjentów i ostatecznie pozwalaja na skrócenie całej wizyty do niezbędnego minimum.

Zarówno stomatologia estetyczna, jak i protetyka opiera się na technice dentystycznej. Współpracujemy z wyjątkowo utalentowanymi technikami i najlepszymi labolatoriami protetycznymi, dla których indywidualne podejscie i praca w systemach cyfrowych CAD-CAM to podstawa.


SPRAWDŹ NASZ SPRZĘTWiemy, jak wielkim zobowiązaniem jest zaufanie naszych pacjentów. To ono determinuje naszestarania, aby świadczyć usługi, które znacznie wykraczają poza powszechnie przyjęte standardy. Zawsze solidność, jakość usług i zadowolenie Naszych Pacjentów były, są i będą dlanas najważniejsze. Zapraszając Państwa do naszego gabinetu osobiście chcemy zapewnić, że trafią Państwo w ręce serdecznych i doświadczonych lekarzy, że zaproponowane leczenie będzie indywidualnie zaplanowane i przeprowadzone z najwyższą starannością. Nam zaś będzie niezmiernie miło wywiązać się z powyższej deklaracji.