ARTDENT – nazwa naszej kliniki to nie przypadek. Założyłyśmy ją we dwie – Hanna Osuch i Ewa Pieczyńska. Od początku wiedziałyśmy, że chcemy stworzyć miejsce gdzie stomatologia będzie miała wymiar sztuki połączonej z troską o zdrowie. Obie jesteśmy obdarzone wrażliwością nie tylko na obrazy, kolory, kształty i detale ale także na drugiego człowiek, jego zdrowie i relacje międzyludzkie.

Naszym ogromnym kapitałem jest zaufanie i radość pacjentów za pracę, doświadczenie i serce jakie wkładamy na co dzień w leczenie. Stomatologia jest się naszą pasją, którą rozwijamy każdego dnia. Istniejemy nieprzerwanie, w tym samym miejscu od 1999 r. Większość naszych pacjentów jest z nami od wielu, wielu lat. Leczymy już kolejne pokolenia.

Jesteśmy dumne, że klinikę udało nam się stworzyć od podstaw, bardzo dobrze wyposażyć i dać pacjentom możliwość korzystania z najnowszych osiągnięć stomatologii.

Dream Team


Naszą ogromną dumą jest nasz zespół – to nasz przysłowiowy „Dream Team” :). Każda z osób w naszym zespole jest wyjątkowa i łączy w sobie te cechy, które pozwalają leczyć naszych pacjentów z najwyższą dbałością o detale, skutecznie i na lata. Postawiliśmy na osoby doświadczone i otwarte, pełne pasji i pozytywnej energii. Nasz zespół tworzy 8 lekarzy, 8 asystentek, 2 higienistki i 2 rejestratorki.

Mówimy tym samym językiem, mamy holistyczne podejście do zdrowia i duże poczucie odpowiedzialności za naszych pacjentów. Stomatologia rozwija się w zawrotnym tempie. Naszym obowiązkiem i ambicją jest być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i metodami leczenia. Dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Uczestniczymy w kongresach, sympozjach i wykładach w Polsce i na całym świecie. Daje nam to ogromną satysfakcję. Nasi pacjenci mogą mieć pewność, że świadczymy opiekę na absolutnie najwyższym poziomie.

Technologia ma znaczenie
W swojej pracy wykorzystujemy aparaturę i sprzęt najnowszej generacji. Starannie dobieramy najlepsze rozwiązania i korzystamy ze sprzętu najlepszych producentów. Począwszy od materiałów kompozytowych stosowanych przy wypełnieniach, po materiały do wybielania zębów – korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości w tej kwestii nie ma pola do najmniejszych kompromisów.

Tomografia cyfrowa, system komputerowego znieczulania The Wand, radiowizjografia cyfrowa, mikroskopy, pozwalaja nam leczyć dokładniej, mniej inwazyjnie, zwiększają bezpieczeństwo i komfort pacjentów i ostatecznie pozwalaja na skrócenie całej wizyty do niezbędnego minimum.

Zarówno stomatologia estetyczna, jak i protetyka opiera się na technice dentystycznej. Współpracujemy z wyjątkowo utalentowanymi technikami i najlepszymi labolatoriami protetycznymi, dla których indywidualne podejscie i praca w systemach cyfrowych CAD-CAM to podstawa.


SPRAWDŹ NASZ SPRZĘTWiemy, jak wielkim zobowiązaniem jest zaufanie naszych pacjentów. To ono determinuje naszestarania, aby świadczyć usługi, które znacznie wykraczają poza powszechnie przyjęte standardy.Zawsze solidność, jakość usług i zadowolenie Naszych Pacjentów były, są i będą dlanas najważniejsze. Zapraszając Państwa do naszej kliniki osobiście chcemy zapewnić, że trafią Państwo w ręce serdecznych i doświadczonych lekarzy, że zaproponowane leczenie będzie indywidualnie zaplanowane i przeprowadzone z najwyższą starannością. Nam zaś będzie niezmiernie miło wywiązać się z powyższej deklaracji.

Live Chat

_+

Live Chat