Napisz Zadzwoń

Przemiany naszych pacjentów

Współcześnie świat zwraca ogromną uwagę na wygląd i promienny, radosny uśmiech. Zobacz jak w ArtDent zmieniamy uśmiechy naszych pacjentów.

Poznaj metamorfizynaszych pacjententów

Pani Eliza

Pani Eliza, mieszkająca w Pradze, zgłosiła się do nas z pragnieniem odzyskania naturalnego i pełnego uśmiechu.

Po ośmiu miesiącach kompleksowego leczenia, jej marzenie o harmonijnym, świeżym uśmiechu stało się rzeczywistością.

Poznaj historię Pani Elizy

Pani Małgorzata

Pani Małgorzata zgłosiła się do naszego gabinetu pragnąc odzyskać naturalny i zdrowy uśmiech.

Po 10 miesiącach kompleksowego leczenia jej uśmiech odzyskał dawny blask, stając się źródłem jej radości i naszej satysfakcji.

Poznaj historię Pani Małgorzaty

Pani Jadwiga

Pani Jadwiga zgłosiła się do nas z problemem krwawienia z dziąseł przy nie tak dawno założonych  na zęby  koronach –  po konsultacji  zdecydowała się   na  kompleksowe leczenie w naszym gabinecie.

Po intensywnych zabiegach jej uśmiech nabrał nowego blasku, odzwierciedlając harmonię jej twarzy i przynosząc jej nieocenioną radość.

Poznaj historię Pani Jadwigi

Pani Małgorzata

Pani Małgosia, pragnąc jaśniejszego i pełniejszego uśmiechu, zwróciła się do nas z prośbą o podjęcie leczenia  ale  z warunkiem, że nie chce leczyć się ortodontycznie.

Po 8 miesiącach intensywnych zabiegów marzenie stało się rzeczywistością a twarz  i uśmiech  promienieje radością.

Poznaj historię Pani Małgorzaty

Pani Ewa

Pani Ewa zgłosiła się do naszego gabinetu z marzeniem o zdrowym, jaśniejszym i naturalnym uśmiechu.

Po roku skomplikowanych zabiegów, jej uśmiech stał się piękny i estetyczny harmonijnie wpisując się w jej rysy twarzy i przynosząc jej pełne zadowolenie.

Poznaj historię Pani Ewy

Piękny uśmiech

to zdrowy uśmiech

Lifting u dentysty
bez igły, bez skalpela

Spłycone zmarszczki - radosne spojrzenie

Efekt anty-aging
Efekt odmładzania

Z udziałem specjalistów ArtDent z protetyki, chirurgów, implantologów, stomatologii zachowawczej i ortodoncji

Pełniejsze usta, większe napięcie skóry policzków

Pewność
siebie

Młoda skóra
Młody wygląd

Uśmiech pacjenta i pewność, jaką zyskuje

są dla nas największym sukcesem!

Metamorfozy uśmiechuOd czego zacząć?

Wizyta konsultacyjna

w czasie której wykonany zostanie szczegółowy przegląd zębów, zdjęcie pantomograficzne lub tomograficzne i ustalony stan naszej jamy ustnej.

Lekarz rozmawia o oczekiwaniach, pyta o wyobrażenia nowego pięknego uśmiechu, lekarz przygląda się twarzy, mimice, ocenia i patrzy na proporcje i rysy twarzy oraz długość i ekspozycje zębów przy uśmiechu.

Lekarz rejestruje stan jamy ustnej i zębów kamerą wewnątrzustną wykonuje też zdjęcia fotograniczne w celu zarejestrowania rysów twarzy, symetrii, propozycji uśmiechu, zależności pomiędzy ustami a zębami.

Lekarz rozmawia z pacjentem na temat etapów - możliwych rozwiązań i kosztów leczenia.

Czasami na tej wizycie pobierane są wyciski - wykonywane skany w celu uzyskania modeli diagnostycznych do analizy i planowania i zlecenia tzw. Wax-up do wizualizacji nowego uśmiechu.

ArtDent cechuje się bowiem kompleksową ofertą a naszą zaletą i wyróżnikiem spośród konkurencji jest obecność wszystkich specjalistów w jednym gabinecie.

Higienizacja - zabieg ściągania kamienia i osadu

kluczowy przed podjęciem jakiegokolwiek leczenia stomatologicznego - zwłaszcza estetycznego , który sprawia, że nasze dziąsła i zęby są czyste i zdrowe , zabieg, który należy wykonywać przynajmniej raz na pół roku

Wybielanie

Chcąc miec jasniejsze zęby lekarz kieruje po higienizacji pacjenta na zabieg wybielania -> w gabinecie Artdent jest to laserowa autorska metoda wybielania ArtGlamSmile [czytaj dalej]

Leczenie ubytków próchnicowych i wyleczenie zębów martwych wg protokołu z użyciem mikroskopu
Przedprotetyczne leczenie ortodontyczne

W przypadku gdy zęby są stłoczone, krzywe, a szczęki wąskie lub za szerokie, aby osiągnąć jeszcze bardziej zadowalające efekty wizualne

Deprogramacja

W sytuacjach zaniżonej wysokości zwarcia -> kiedy zęby są starte ,krótkie ,brzegi poszarpane ,gdy mięśnie żucia są napięte ,kiedy pacjent zaciska lub zgrzyta zębami lub gdy pacjent ma problem z jednoznacznym zamknięciem szczęki górnej i dolnej lekarz przygotowuje pacjenta do rekonstrukcji i metamorfozy uśmiechu wykonując tzw. deprogramator Dawsona lub Koisa i kieruje do rehabilitanta - w celu zmniejszenia napięć mięśniowych

Rekonstrukcja wysokości zwarcia

Rekonstrukcja wysokosci zwarcia -odbudowa startych zębow z użyciem techniki -> bonding overlay i inley , za pomocą koron i licówek porcelanowych, implantów lub protez szkieletowych 

Metamorfozy uśmiechuCzy wiesz, że....?

Zdrowe zęby ważne są nie tylko dla pięknego wyglądu, ale także dla prawidłowego spożywania pokarmów i ogólnego stanu zdrowia.

Obniżona wysokość zgryzu potęguje wrażenie starzenia się skóry, bo wraz z nią pogłębiają się zmarszczki wokół ust, opadają kąciki ust, usta stają się wąskie, a broda wysuwa się do przodu (tzw. efekt „baby jagi”).

Kości szczęk wraz z zębami stanowią rusztowanie, na którym rozpięte są mięśnie, skóra policzków, warg, brody oraz skroni.

Trzeba wiedzieć, że napięcie skóry, jej elastyczność i zdrowie zależą w dużej mierze od tego, czy mamy zęby - zdrowe zęby. Każda utrata zęba (zębów), ubytki, wada zgryzu czy bruksizm mogą być przyczyną ścierania się zębów. W trakcie procesu starzenia zęby ścierają się, napięcie mięśni obniża się.

Aby temu zapobiec, należy regularnie korzystać z konsultacji dentystycznych i na bieżąco leczyć wszelkie ubytki, a w razie braków w uzębieniu - jak najszybciej je uzupełnić.

Jeśli już doprowadziliśmy do stanu, w którym wygląd naszych zębów pozostawia wiele do życzenia, odpowiedzią na kłopoty staje się stomatologia estetyczna.

Aby temu zapobiec, należy regularnie korzystać z konsultacji dentystycznych i na bieżąco leczyć wszelkie ubytki, a w razie braków w uzębieniu - jak najszybciej je uzupełnić.

Jeśli już doprowadziliśmy do stanu, w którym wygląd naszych zębów pozostawia wiele do życzenia, odpowiedzią na kłopoty staje się stomatologia estetyczna.

Zęby są naszą wizytówką, wpływają na zdrowie, poczucie pewności siebie i samoocenę, są oznaką atrakcyjności.

Tajemnicą-kluczem do osiągnięcia naturalnej estetyki jest umiejętne zintegrowanie piękna zębów (estetyki białej), napięcia skóry z rysami twarzy, uśmiechem i charakterem pacjenta.

Coraz częściej mówi się o tym, że zanim pacjent/pacjentka zdecyduje się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej - anti-ageing musi wyleczyć zęby i wszystko co z nimi związane.

Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w ArtDent proponujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, obejmującą zarówno profilaktykę, jak i wszelkie zabiegi niezbędne do zachowania zdrowych i pięknych zębów.

Najlepiej potrafią to specjaliści w dziedzinie stomatologii estetycznej, którzy czekają na Państwa w naszym gabinecie.

Sprawdź, jakie kroki należy podjąć przed poddaniem się jednemu z zabiegów stomatologii estetycznej w naszym gabinecie

W ArtDent wykorzystujemy
indywidualne techniki takie jak:

Wypełnienia kompozytowe

Najnowszej generacji niewidoczne wypełnienia kompozytowe cała paleta barw i przezierności, dzięki którym osiągamy głębie i piękno odtwarzanego zęba

Onley – Inley

Chętnie korzystamy z techniki Onley i Inley. Wypełnienia tego typu odtwarzają w sposób bardzo naturalny anatomię zębów (włącznie z guzkami, bruzdami). Powstają w specjalistycznej pracowni protetycznej w oparciu o technologię cyfrowego wycisku, stąd ich przewaga nad zwykłymi wypełnieniami kompozytowymi. Tego typu wypełnienia pozwalają zrekonstruować tkanki i w sposób idealny dopasować się do struktury zęba pacjenta, dzięki czemu nie powstają żadne luki, w których mogłyby gromadzić się bakterie. Efekt, trwałość i odporność na ścieranie wypełnień typu Onley i Inley są niepodważalne

ArtGlamSmile
licówki porcelanowe e’max , korony cyrkonowe i mosty - indywidualnie projektowane

Współpraca z najlepszymi labolatoriami technicznymi sprawia ,ze prace wykonywane własnie w tej nowoczesnej technologi CAD-CAM gwarantują najwyższą jakość i precyzję - dzieki niej jesteśmy w stanie pięknie naśladować naturę - w taki sposób dopasować korony pod względem barwy i kształtu, aby idealnie współgrały z Państwa naturalnym uśmiechem.

Licówki porcelanowe - są to cienkie płatki przytwierdzane do zębów przy pomocy płynnego cementu, dzięki którym jesteśmy w stanie skorygować większość niedoskonałości dotyczących koloru, kształtu i ustawienia zębów. Zabieg charakteryzuje się małą inwazyjnością, dużą precyzją i najwyższą estetyką. Trwałość licówek szacowana jest na 10-15 lat, ponieważ korzystamy z najwyższej jakości materiałów i naszego wieloletniego doświadczenia, pozwalającego uniknąć potencjalnych błędów i zadbać o efekt końcowy, który będzie satysfakcjonujący zarówno dla lekarza, jak i pacjenta.
łości.

Implantopotetyka

z wykorzystaniem nowoczesnych, szybko i bezpiecznie integrujących się  implantów Thommen  i  Camlog

Bonding

tzw.kompozytowy remodeling zębów  -   wykonywany tez w systemie flow injection ->> szybka zmiana kształtu  i koloru  startych  zębów   bez szlifowania z użyciem indywidualnie dobieranej  żywicy kompozytowej

Niewidoczne protezy bezklamrowe

przy większych brakach zębowych w przypadkach, kiedy pacjenci nie mogą mieć implantów korzystamy z wysokoestetcznych protez szkieletowych mocowanych na specjalnych mechanizmach  ( zasuwach -zatrzaskach -interlockach  )   ,dzieki którym nie widać klamer

Gingiwoplastyka - Gingiwektomia

Zabiegi z zakresu periodontologii - likwidowanie  uśmiechu dziąsłowgeo tzw. Gummy Smile

Wizualizacja przyszłych zębów wykorzystaniem technik wax-up , mock-up

Możesz wybrać styl uśmiechu. Czarujący, dojrzały, młodzieńczy, dominujący... - to tylko niektóre możliwości. Nowoczesna wizualizacja pozwoli Ci zobaczyć efekt końcowy jeszcze przed podjęciem decyzji o zabiegu. Jeśli pacjent chce zobaczyć, jak wyglądałby z zębami o innym kolorze, kształcie, wielkości (np. dłuższymi), możemy przygotować projekt - wizualizację przyszłego uśmiechu. Z opcji wcześniejszego zilustrowania uśmiechu korzysta wielu pacjentów, którzy często na tej podstawie podejmują ostateczną decyzję o poddaniu się zabiegom stomatologii estetycznej. Po pobraniu wycisków lub scanów i wykonaniu zdjęć zlecamy w laboratorium protetycznym profil nowych, wymarzonych zębów
tzw. wax-up.

Na wizycie w gabinecie przymierzamy je i robimy zdjęcia--> to tzw etap mock-up.
Często jest to ogromne przeżycie i radość dla pacjenta z faktu, że marzenie o zmianie wyglądu, odmłodzeniu całej twarzy może stać się realne.

Zdowie, pewność siebie, wysoka samoocena

atrakcyjność, radość, promienny uśmiech